دیشب:
شب بهاری خنکی است.باران به شدت می بارد.صدای برخورد قطرات تند باران با آب باران جمع شده در کف خیابان شنیده می شود.باران خیلی شدید است.از ناودان ها آب با فشار زیاد جاری است.من در حال پیام دادن به جان(دوستی صمیمی که 11 ماهه ندیدمش.در پست اول راجع بهش توضیح مختصری دادم.)هستم.
جان:عجب بارونی می باره شرلوک.
من:عجب بارون و تگرگی می باره.
جان:هان؟؟؟؟؟
من:بارون و تگرگ می باره.اگه به صدای برخوردشون با دقت گوش بدی متوجه می شی.حدود 5 دقیقه تگرگ بارید.
جان:آهان فهمیدم.چه خبر؟
من:خبرها که همه پیش تو ان.شمایی که سرت خیلی شلوغه.
جان:شرلوک.ببخشید دیگه.خودت می دونی که سرم شلوغه.
من:سر منم شلوغه ولی حداقل من حالی ازت می پرسم.تازه سر من شلوغ تر از توئه که.
جان:باشه شرلوک.من تسلیم.
مدتی می گذرد.نه من و نه جان،هیچ کدام پیامی نمی دهیم.از روی صندلی بلند می شوم.گوشی موبایل را روی میز می گذارم و به طرف پنجره ی اتاقم می روم.باران شدیدی می بارد.زنی در خیابان از ماشین پیاده می شود.مردی(شوهرش)از در دیگر ماشین پیاده شده و با عجله دو چتر را از صندلی عقب ماشین بر می دارد و سریع به سمت همسرش می دود و چتری را روی سرش می گیرد که بیشتر از این خیس نشود.هردو به هم لبخند می زنند.با خودم فکر می کنم خب چرا خود زن چتر را از صندلی عقب ماشین برنداشت.در همین فکرهایم که صدا و اندک تکان های ویبره ی گوشی موبایلم من را از فکرهایم بیرون می آورد.به سمت گوشی می روم.
1 پیام خوانده نشده.
پیام را می خوانم.
جان:خیلی خب.شرلوک.من متاسفم.
من:متاسفی؟برای چی؟
جان:شرلوک همین الان داشتیم بحث می کردیم.
من:بحث؟؟؟؟؟بحث نمی کردیم.فقط گپ دوستانه بود.
جان:شرلوووووووک. :/
من:به هرحال جان.تو کاری نکردی که متاسف باشی.
جان:شرلوک بهتره فردا همیگه رو ببینیم.
من:فردا کار دارم.
جان:کار داری؟؟؟؟؟؟
من:سرم شلوغه.
جان:سرت شلوغه؟؟؟؟؟؟؟
من:آره خیلی.خب دیگه جان،بهتره بگم شبت به خیر.
جان:شرلوک من می دونم هنوز از دست من ناراحتی.گفتم که ببخشید.
من:ناراحت نیستم.شبت به خیر.
جان:شب به خیر.هروقت تونستی بگو همو ببینیم.ترجیها تا دو سه روز آینده.شبت به خیر.
آهی می کشم.کتابی بر می دارم تا بخوانم.دست و دلم به خواندن کتاب نمی رود.کتاب را که صفحه ی 62 و 63 آن باز است را روی میز می گذارم.به طرف پنجره می روم و آن را باز می کنم.هوا بوی باران می دهد.عاشق بوی بارانم.بوی باران و خنکای هوا اتاقم را در بر می گیرد. :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه Timothy Michelle جدیدترین و آخرین اخبار دنیای گیم و سرگرمی شهرک خاوران تبریز | شهرک خاوران | شهرک خاوران و آذران نیکان فرایند نواندیش بزرگترین تولیدکننده اسید سفر و گشت و گذار توليد کننده لوله پليکا مصطفی